Volná pozice

Junior projektant pozemních staveb

Náplň práce

Zaměření a vypracování výkresové dokumentace pro pozemní stavby.

Aktivní komunikace s manažery a členyprojekčního týmu nebo dalšími externími specialisty.

Administrativa příslušné projektové a technické dokumentace, agendy a její archivace.

Spolupráce na inženýrské činnosti (jednání s orgány státní správy, vyřízení ohlášení stavby a stavebního povolení).

Co požadujeme

Student/-ka stavebního oboru.

Pro-aktivní přístup.

Pečlivost a spolehlivost.

Chuť učit se novým věcem a čelit profesním výzvám.

Znalost programů MS Office.

Znalost a ovládání programů (MS Office, AutoCad). Výhodou znalost programu (Nemetschek Allplan).

Bez chuti pracovat, bez domluvy a společného sdílení know how to nejde! Potřebujeme komunikovat a předávat srozumitelně informace. Potřebujeme, aby na tebe bylo spolehnutí. Když se na něčem domluvíme, očekáváme výsledek.

Co nabízíme

Práce v kanceláři. Vhodné pro studenty.

Moderní prostředí s odpovídajícím technickým zázemím.

Dobrou dopravní dostupnost pracoviště (MHD).

Vstřícný přístup a dobré pracovní podmínky.

Možnost školení a odborného vzdělávání.

Občerstvení na pracovišti (káva, čaj či drobné občerstvení).

Místo výkonu práce: Brno.

Nástup možný ihned (nebo dohodou).

Máte zájem o tuto pozici?

TELEFON +420 728 187 310

Nebo vyplňte tento formulář